09.09.2019 | 15:44

Фахівці Кегичівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості (далі – Кегичівської районної філії ХОЦЗ) провели міні-ярмарок вакансій на замовлення Товариства з обмеженою відповідальністю агрофірми «Українське насіння» (далі – ТОВ АФ «Українське насіння») та Товариства з обмеженою відповідальністю агрофірми «Сади України» (далі – ТОВ АФ «Сади України»).

Зареєстровані безробітні ознайомились із напрямками діяльності підприємств та актуальними вакансіями. На сьогодні виробництву необхідні підсобні робітники для очищення та перебирання гібридної кукурудзи.

Представники ринкоутворюючих підприємств тісно співпрацюють з Кегичівською районною філією ХОЦЗ. З початку поточного року фахівці служби зайнятості направили на працевлаштування до ТОВ АФ «Українське насіння» 100 безробітних, до ТОВ АФ «Сади України» – 77 громадян. Участь у тимчасових роботах на цих підприємствах взяли 46 осіб.

Учасники міні-ярмарку вакансій дізнались про умови праці, рівень заробітної плати, вимоги до працівників і графік роботи. Після заходу частина присутніх виявила бажання отримати направлення на працевлаштування.

Захід відвідали понад 20 осіб.