
Вакансію страхового агента, а також перспективні вакансії у компанії презентували у Харківському міському центрі зайнятості. Серед переваг працевлаштування — висока заробітна плата та перспективи професійного розвитку
Високу зарплату та перспективну роботу страхового агента представили на міні-ярмарку вакансій у Харківському міському центрі зайнятості. Можливості працевлаштування для безробітних презентувало Товариство з обмеженою відповідальністю «АССІСТАС». За словами представників роботодавця, компанія надає послуги зі страхування та співпрацює з іноземними юридичними компаніями Франції, Німеччини та країн СНД.
На заході присутніх ознайомили із умовами роботи страхового агента: гнучким робочим графіком, 5-денним робочим тижнем та заробітною платою більш ніж 7 тисяч гривень. Також презентували перспективні вакансії експерта-консультанта зі страхування, менеджера (управителя) з персоналу. Представники роботодавця розповіли про обов’язки працівників та способи роботи із клієнтами. Крім цього, потенційні працівники матимуть змогу пройти навчання на робочому місці.
У міні-ярмарку взяли участь 18 безробітних. Четверо зацікавились можливостями працевлаштування.
При повному або частковому використанні інформації
посилання на веб-сторінку служби зайнятості обов’язкове!
Якщо в представленій інформації є помилки або неточності, просимо надіслати повідомлення на електронну адресу: рr@khcz.gov.ua