24.06.2020 | 13:32

Роботодавці та фізичні особи–підприємці, які зупинили чи скоротили свою діяльність під час карантину, продовжують надавати до Харківської служби зайнятості документи для отримання допомоги по частковому безробіттю.

Так, на сьогодні до Люботинської міської філії Харківського обласного центру зайнятості (далі – ХОЦЗ) за такою допомогою звернулися 95 фізичних осіб–підприємців, які ведуть діяльність без найманих працівників. Позитивні рішення наразі отримали 60 з них.

Завдяки співпраці з фахівцями Богодухівської районної філії ХОЦЗ 188 фізичних осіб-підприємців подали пакети документів на отримання зазначеної допомоги, позитивні рішення прийняті по 62 заявам, решта розглядаються.

До Дергачівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості звернулося близько 300 фізичних осіб-підприємців для отримання допомоги по частковому безробіттю, по 166 з них прийняті позитивні рішення, решта знаходяться на розгляді.

Загалом із початку карантину виплати допомоги по частковому безробіттю отримали: у Люботині – 3 роботодавці на 12 працівників у сумі понад 10 тисяч гривень; на Богодухівщині – 22 роботодавці на 270 найманих працівників у сумі 1,3 мільйони гривень; у Дергачівському районі – 12 роботодавців на 283 працівники у сумі близько 843 тисяч гривень.

Фото