04.11.2019 | 16:13

У Харківському обласному центрі зайнятості (далі – ХОЦЗ) пройшов семінар для фахівців базових центрів та філій ХОЦЗ, які відповідають за організацію професійного навчання безробітних.

Захід відкрив директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко, який підбив підсумки роботи у цьому напрямку за січень-жовтень та окреслив плани до кінця року.

«Сьогодні Харківською службою зайнятості застосовуються  новітні підходи в організації професійного навчання дорослого населення, які дають змогу підвищити продуктивність праці, якісно виконувати поставлені задачі та освоювати нові види професійної діяльності», - підкреслив В.Міненко.

Очільник Харківської обласної служби зайнятості звернув увагу на переваги професійного навчання безпосередньо на робочу місці. У такий спосіб роботодавець може в стислі терміни підготувати собі кваліфікованого робітника та заповнити кадрову потребу. Безробітний, в свою чергу, може оперативно знайти робоче місце та працевлаштуватися.

Учасники семінару розглянули питання організації професійної підготовки в Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та інших навчальних закладах, проведення стажування на підприємствах, підтвердження результатів неформального навчання.

Варто зауважити, що у січні-жовтні поточного року близько 12 тисяч безробітних  скористались послугами професійного навчання. Безпосередньо на виробництві підготовку  та перепідготовку  пройшли  близько 80 безробітних.