16.04.2019 | 16:15

Для учнів 10 класів Богодухівської гімназії №1 фахівці Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості (далі – Богодухівської районної філії ХОЦЗ) провели профорієнтаційний захід «Вибір професії – життєвий вибір».

Начальник відділу активної підтримки безробітних Богодухівської районної філії ХОЦЗ Олена Філіпова розповіла школярам про сучасні тенденції на регіональному та місцевому ринку праці, ознайомила з професіями майбутнього та основними передумовами успішної кар’єри. «Правильно обрана професія створює кваліфікованих фахівців, а це впливає на якість виконуваної роботи. Такі заходи є важливими для старшокласників, оскільки сприяють усвідомленому вибору професії», - пояснила О.Філіпова.

Напередодні школярі отримали завдання намалювати, ким працюють члени їх родин. Діти поставилися до цього завдання з великою відповідальністю й завзяттям, намалювали багато гарних малюнків. Під час зустрічі обговорили важливість існування багатьох професій, наголосили на зростанні популярності робітничих професій.

Фахівці служби зайнятості нагадали майбутнім випускникам про ефективність профдіагностичного тестування на базі онлайн-платформи «Моя професія: консультаційна мережа» та запропонували учням завітати до Богодухівської районної філії ХОЦЗ і ближче ознайомитись з її роботою.