09.08.2019 | 16:32

 

У Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ) відбулася Державна кваліфікаційна атестація слухачів за професією «Кравець», що пройшла у форматі справжнього фешн-шоу. У ході навчання слухачі не лише сумлінно опановували навчальний курс та виконували роботу під час виробничої практики, а й відповідально та якісно попрацювали над виготовленням кваліфікаційних виробів.

Під час фен-шоу випускники продемонстрували колекції одягу: вечірні та літні сукні, костюми та блузи, дитячий та верхній одяг, військову форму. Крім того, відбувся показ весільних суконь дизайнера Оксани Грищенко, яка на цей час опановує професію кравця у ХЦПТО ДСЗ.

За словами провідного фахівця відділу організації профнавчання Харківського обласного центру зайнятості Анни Шпитальної, яка була присутня на заході, знання та навички дозволять випускникам здобути вдячних замовників та подяку роботодавців.

Представники ХЦПТО ДСЗ вручили випускникам свідоцтва державного зразку та подякували за вибір професії та навчального закладу.