20.05.2019 | 15:28

У Барвінківській районній філії Харківського обласного центру зайнятості для учнів Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 відбувся День відкритих дверей.

Фахівці філії провели екскурсію до інформаційного сектору та сектору самостійного пошуку роботи, відділів надання соціальних послуг населенню та взаємодії з роботодавцями.

Школярі дізнались про сучасний стан ринку праці Барвінківщини, затребувані професії. Старшокласників поінформували про навчальні заклади, можливість професійного навчання у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Учасники екскурсії ознайомились з Інтернет-платформою державної служби зайнятості «Профорієнтація та розвиток кар’єри», на якій є можливість пройти профорієнтаційне онлайн-тестування. Дізналися про дистанційний помічник з пошуку роботи та працевлаштування «SmartJob». Учні отримали консультацію спеціаліста щодо складання резюме та запису відеорезюме.

 

Екскурсія завершилась проходженням професійно-діагностичного консультування, у якому взяли участь всі бажаючі перевірити відповідність власних професійних намірів індивідуальним здібностям та стану здоров’я.