13.03.2019 | 14:20

Фахівці Великобурлуцької районної філії Харківського обласного центру зайнятості провели виїзний захід для мешканців Великобурлуцької об’єднаної територіальної громади. У заході взяли участь директор Великобурлуцької районної філії Харківського обласного центру зайнятості Людмила Качан, голова Великобулуцької селищної громади Віктор Терещенко та представники вищих, середніх спеціальних навчальних закладів.

«Служба зайнятості веде активну співпрацю з новоутвореними територіальними громадами. Ми інформуємо місцевих жителів про можливості вибору та отримання сучасних професій, допомагаємо оволодіти технологіями пошуку роботи, - повідомила директор Великобурлуцької районної філії Харківського обласного центру зайнятості Л. Качан. – Наразі формується група з мешканців громади на навчання у Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості».

Фахівці служби зайнятості інформували відвідувачів про послуги служби зайнятості, умови навчання, перепідготовки та підвищення кваліфікації у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Молодь активно долучалася до профорієнтаційного тестування: виявляли індивідуальні схильності і психологічні можливості, дізнавалися про вимоги вподобаних професій.

За словами голови Великобурлуцької об’єднаної територіальної громади В. Терещенка, для того, щоб молодь залишалась жити та працювати на території громади, вона повинна обирати ті професії, які є актуальними на місцевому ринку праці.

Для учасників заходу підготували незвичайні майстер–класи та цікаві презентації. Присутні знайомились із термоелектрогенератором, створеним студентами автотранспортного коледжу, з роботом від університету залізничного транспорту, проводили лабораторні роботи з представниками коледжу переробної та харчової промисловості. Викладачі Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди проводили майстер–клас із виготовлення намиста для благодійного аукціону.

До заходу долучились близько 400 учасників.

Фото заходу