17.05.2024 | 09:53

З кожним тижнем розширюється перелік сіл і селищ Харківщини, куди з виїзним заходом завітав мобільний центр зайнятості. Цього разу ярмарок вакансій було проведено в с. Таранівка Зміївської громади Чугуївського району.

Під час заходу фахівці служби зайнятості детально ознайомили відвідувачів із актуальними вакансіями, грантовими програмами, умовами навчання за рахунок ваучеру, а також можливістю участі у суспільно корисних і громадських роботах.

Директор Харківського обласного центру зайнятості Олександр Котуков поспілкувався з головою Зміївської громади Павлом Голодніковим, місцевими роботодавцями. Під час розмови проінформовано про компенсаторні програми за працевлаштування окремих категорій безробітних громадян, умови отримання гранту, наголошено на важливості збереження робочих місць у громаді та створення нових.

За результатами роботи мобільного центру зайнятості троє мешканців зацікавились можливістю отримання ваучера на навчання, двоє людей виявили бажання взяти участь у проєкті «єРобота», три особи зареєстровані як безробітні, серед них один переселенець, тепер вони будуть шукати роботу за сприяння служби зайнятості.

У рамках робочої поїздки Олександр Котуков провів зустріч з директором Зміївської паперової фабрики Юрієм Калиниченком. Це підприємство єдине в Україні, яке в промислових масштабах переробляє комбіновані упаковки типу Tetra Pak. Обговорено основні напрямки роботи та співпраці.

Робота мобільного центру зайнятості триватиме й надалі, адже фахівці Служби прагнуть надати необхідну підтримку жителям регіону у цей нелегкий час.