03.05.2019 | 15:27

Мобільний центр профорієнтації є одним із ефективних засобів інформування та профорієнтації громадян. З середини квітня у м. Харкові та Харківській області запрацювали мобільні центри профорієнтації, які двічі на тиждень виїжджають у найбільш залюднені місця. Громадянам презентують послуги з працевлаштування, професійної підготовки, підвищення кваліфікації в Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Фахівці служби зайнятості надають консультації усім зацікавленим: пояснюють порядок реєстрації в центрі зайнятості, розповідають про правові аспекти працевлаштування. Шукачі роботи разом з фахівцями служби зайнятості підбирають роботу відповідно до свого професійного досвіду та особистих побажань.

Представники військових комісаріатів пропонують працевлаштування і розповідають про переваги військової служби за контрактом.

За словами заступника директора Харківського обласного центру зайнятості Анатолія Толстих, виїзди мобільних центрів профорієнтації є важливим інструментом сприяння активному працевлаштуванню безробітних, тому такі заходи проводитимуться харківською службою зайнятості до жовтня цього року.