16.01.2020 | 15:57

Директорка Дергачівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості (далі – Дергачівської районної філії ХОЦЗ) Валерія Кисіль та начальниця відділу взаємодії з роботодавцями Олена Устименко провели робочу зустріч із начальницею відділу кадрів ТОВ «АМЕТРІН ФК» Іриною Подкопай.

Підприємство постачає фармацевтичну продукцію вітчизняного та імпортного виробництва. На сьогодні потребує комплектувальників на склад з частковою та повною зайнятістю, контролерів, бухгалтера з первинної документації, менеджера із закупівель, прибиральника службових приміщень.

Під час зустрічі директорка Дергачівської районної філії ХОЦЗ детально розповіла про електронні сервіси служби зайнятості та можливості професійного навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації на базі Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Представниця роботодавця дізналася про можливості підвищення конкурентоспроможності на ринку праці осіб віком старше 45 років шляхом отримання ваучера.

Результатом зустрічі стала домовленість про подальшу співпрацю в частині консультування та комплектування вакансій.