09.07.2018 | 15:42

У Харківському міському центрі зайнятості відбувся семінар-тренінг з побудови, розвитку та супроводу роботи команд проекту «Рука допомоги». Це пілотний проект Міністерства соціальної політики України, який має на меті допомогти вимушеним переселенцям та членам малозабезпечених сімей позбутися залежності від соціальних виплат, отримати достойну роботу або заснувати власний бізнес.

На тренінгу фахівців служби зайнятості Харківщини навчали навичкам консультування, наставництва та коучингу. Захід проходив в інтерактивному форматі, учасники виконували рольові завдання, проходили психологічні тестові методики, практичні вправи, тривали активні дискусії.

«Пілотний проект Міністерства соціальної політики України передбачає застосування нових механізмів боротьби із безробіттям. Це, в свою чергу, ставить нетипові завдання та виклики для працівників центрів зайнятості, адже саме від них залежить впровадження проекту в життя. Працюючи з учасниками пілотного проекту вони мають бути і знавцями потреб ринку, і бізнес-консультантами, і найголовніше - психологами», - зазначила тренер-консультант проекту «Рука допомоги» Наталія Кононович.