08.05.2019 | 13:49

Протягом квітня 2019 року у Харківському  міському центрі зайнятості, Балаклійській, Барвінківській,  Близнюківській, Богодухівській, Валківській, Великобурлуцькій,  Вовчанській районних філіях Харківського обласного центру зайнятості та у відділі надання соціальних послуг у Борівському районі Ізюмського міськрайонного центру зайнятості були проведені гендерні тижні.

Безробітних поінформували про запобігання насильства в сім’ї та на роботі, дотримання рівності прав жінок і чоловіків.  Відвідувачі дізналися, що послуги зі сприяння зайнятості населення надаються всім клієнтам незалежно від статі, соціального походження, майнового стану, місця проживання, мовних або інших ознак. За результатами цих заходів більшість безробітних осіб висловили намір активізувати пошук роботи і досягнути професійної реалізації.

Під час гендерних тижнів було проведено 173 заходи, участь в яких взяли близько 1880 осіб.

Учасники відвідали такі семінари і дискусії, як: «Особистість, дім, кар’єра»; «Побудова професійної кар’єри для молоді»; «Жінка і праця»; «Особливості зайнятості молоді»; «Здоровий спосіб життя – запорука професійного успіху». Відбулися тренінги з активного працевлаштування осіб, які тривалий час перебувають на обліку в службі зайнятості.

За результатами гендерних тижнів 170 осіб працевлаштувались, участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли близько 130 осіб.