16.04.2019 | 09:46

Фахівці Харківської обласної служби зайнятості взяли участь у заході «День відкритих дверей «Beketov Open Space» у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова.

Проводили профдіагностичне онлайн-тестування і надавали інформацію про найновішу розробку – Інтерактивні карти вакансій базових центрів зайнятості/філій Харківського обласного центру зайнятості. Майбутні студенти активно цікавилися переліком найбільш запитуваних посад і підписувалися на сторінки Харківської обласної служби зайнятості в соціальних мережах. Корисною для відвідувачів стала інформація про можливості отримання затребуваної професії у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

У ході Дня відкритих дверей учасники дізналися про факультети та освітні програми університету, поспілкувалися з керівним і професорсько-викладацьким складом, представниками студентського самоврядування. Побачили лабораторії й навчальні аудиторії, отримали інформацію про умови вступу до навчального закладу.

Для найменших відвідувачів заходу проводилися захоплюючі хімічні експерименти, майстер-класи зі створення мультфільму та керування роботами.