10.02.2020 | 12:27

Харківська обласна служба зайнятості взяла участь у профорієнтаційному заході «День відкритих дверей – «Beketov Open Space» для випускників шкіл 2020 року, що пройшов у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова.

Начальник відділу організації профорієнтації Харківського обласного центру зайнятості Наталя Пахуча відзначила, що співпраця з Харківським національним університетом міського господарства імені О.М. Бекетова у питаннях професійної орієнтації молоді є плідною і корисною. За її словами, Харківська служба зайнятості пропонує майбутнім абітурієнтам пройти різні форми тестування. Результати тестів та отримані консультації допоможуть  молодим людям визначити свої здібності й обрати ту професію, до якої є схильності.

Фахівці Харківської служби зайнятості надавали учасникам заходу інформацію про найбільш затребувані професії. Зацікавлення у присутніх викликало комп’ютерне профдіагностичне тестування для визначення професійних нахилів і здібностей. Корисною для майбутніх студентів стала інформація про можливості навчання у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Молодь вчилася складати професійне резюме і дізнавалася про переваги використання Освітнього порталу Державної служби зайнятості для здобуття нових знань.

Фото заходу