18.09.2020 | 23:24

Шановні клієнти служби зайнятості! Раді повідомити, що з 10 серпня 2020 року Харківська служба зайнятості працює у звичному режимі із дотриманням карантинних норм.

Районні філії/базові центри зайнятості відновлюють особистий прийом громадян і готові до надання комплексу послуг зі сприяння у працевлаштуванні не тільки у режимі онлайн, а й безпосередньо у центрах зайнятості.

Обслуговування здійснюється із дотриманням усіх правил карантину, тож нагадуємо про необхідність використання засобів індивідуального захисту.

Зверніть увагу: зареєстровані безробітні під час запланованого особистого прийому у кар’єрного радника повинні мати з собою оригінали документів: трудову книжку, паспорт, довідку про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків та документ про освіту.

Для реєстрації у якості безробітного та призначення допомоги по безробіттю необхідно подати до центру зайнятості/філії ХОЦЗ заяви про надання/поновлення статусу безробітного та призначення/поновлення виплати допомоги по безробіттю (зразки заяв за посиланням: https://kha.dcz.gov.ua/novyna/onovleni-zrazky-zayav-pro-nadannyaponovlennya-statusu-bezrobitnogo-ta). 

Подати зазначені документи можна безпосередньо під час відвідування центру зайнятості/філії ХОЦЗ або на електронну адресу центру зайнятості/філії ХОЦЗ (направити скановані й збережені у форматі PDF або інших форматах фотокопії заяв).

Адреси електронної пошти, номери телефонів базових центрів зайнятості/філій ХОЦЗ - за посиланням: https://kha.dcz.gov.ua/…/shanovni-kliyenty-sluzhby-zaynyato….

Адреси базових центрів зайнятості/філій ХОЦЗ ви можете переглянути за посиланням: https://kha.dcz.gov.ua/publikaciya/kontaktni-telefony-bazovyh-centriv-zaynyatostifiliy-harkivskogo-oblasnogo-centru

Якщо ви подали документи електронною поштою, фахівець центру зайнятості/філії ХОЦЗ зв’яжеться з вами для уточнення наданої інформації та призначення часу наступного відвідування безпосередньо в центрі зайнятості/філії ХОЦЗ. Обов'язково вказуйте коректний контактний номер телефону.