10.04.2019 | 16:14

На Харківщині стартував проект із впровадження моделі партнерства сторін державного та приватного секторів для комплексної професійної адаптації людей з інвалідністю.

Директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко взяв участь у підписанні чотирьохсторонньої угоди між Харківським обласним центром зайнятості, Богодухівським дитячим будинком-інтернатом, Харківським обласним відділенням Фонду соціального захисту інвалідів та роботодавцем – Фізичною особою-підприємцем Кисловим Андрієм Володимировичем. Захід відбувся у Богодухівському дитячому будинку-інтернаті.

Договір передбачає, що особи, які перебувають в інтернатних закладах, зокрема, у Богодухівському дитячому будинку-інтернаті, пройдуть на місці курс навчання від фахівців Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за фахом «В¢язальник трикотажних виробів та полотна». Фінансуватиметься навчання за рахунок коштів Фонду соціального захисту інвалідів.

«Це була ініціатива Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Вихованці цього будинку-інтернату – дуже талановиті і наполегливі, вони прагнуть розвиватися у різних видах діяльності. Важливо, що завдяки нашій співпраці роботодавець, який працевлаштує вихованців цього закладу, допоможе вирішити питання матеріального забезпечення і професійної реалізації осіб з інвалідністю», - пояснив В.Міненко.

Керівник будинку-інтернату Григорій Дорошенко провів для присутніх екскурсію до майстерень і познайомив із групою вихованців закладу, які проходитимуть навчання для отримання професії.

Фото заходу