06.06.2024 | 15:36

Безперервне професійне навчання ветеринарних фахівців безумовно є важливим як для забезпечення високої якості ветеринарних послуг, так і для розвитку цієї галузі загалом. Підвищення кваліфікації спеціалістів ветеринарної медицини проводиться не менш як один раз на п’ять років.

З метою своєчасного проходження таких курсів за рахунок ваучеру до Харківської філії Харківського обласного центру зайнятості звернулася Лілія Сосонна.

Жінка вже близько 10-ти років працює лікарем ветеринарно-санітарної експертизи у Харківській регіональній державній лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Лілія має вищу освіту за спеціальністю «Ветеринарна медицина», курси підвищення кваліфікації проходила у Державному біотехнологічному університеті, так як цей заклад освіти має відповідну ліцензію на післядипломну освіту. Навчання здійснювалося у дистанційному режимі, по закінченню Лілія отримала свідоцтво про підвищення кваліфікації.

Всього з початку цього року на Харківщині 51 особа отримала ваучер для підвищення кваліфікації за спеціальністю «Ветеринарна медицина».

Детальніше про послугу

Заявку можна подати онлайн

Якщо ви бажаєте отримати ваучер, звертайтеся до фахівців Харківського обласного центру зайнятості за тел.: 0800 600 498 або пишіть нам у телеграм