12.06.2018 | 16:04

Для учнів пришкільного табору Кіндрашівської загальноосвітньої школи фахівці Куп’янського міськрайцентру зайнятості організували професіографічну екскурсію до провідних підприємства району. Діти познайомились з роботою приватних підприємців братів Хорошко, які займаються виробництвом хлібобулочної продукції.

Школярам провели екскурсію млином, пекарнею та складами господарства. Вони мали можливість побачити технологічний процес випікання хлібобулочних виробів та реалізації продукції через магазин роботодавця.

Діти були приємно вражені побаченим і почутим, а наприкінці екскурсії господарі пригостили присутніх смачними булочками.

За словами фахівців центру зайнятості, такі професіографічні екскурсії проводять постійно. «Вибір професії за фахом, уподобаннями, ставленням до життя, до себе та інших людей не такий легкий, як здається. У першу чергу відіграють роль не тільки професійні якості людини, але і те, чи обрана професія користується попитом на ринку праці. Тому щоб правильно зорієнтувати молодь у власних професійних здібностях, ми і проводимо такі заходи, робимо усе - аби майбутнє нашої молоді було яскравим, різноманітним та повноцінним», - розповіла директор Куп’янського міськрайонного центру зайнятості Олена Коваленко.