03.04.2019 | 15:53

Служба зайнятості розвивається в інклюзивному напрямку освіти, адже це – частина великої стратегії зі створення інклюзивного суспільства та рівного доступу до навчання у закладах освіти й отримання якісної освіти кожною дитиною.

Фахівці Харківського міського центру зайнятості організували для вихованців «Харківської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №6» та «Харківського спеціального навчально-виховного комплексу», в яких навчаються діти з порушеннями слуху, екскурсію до Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ).

Школярів ознайомили з професіями у сфері металообробки, будівництва та сфери обслуговування; презентували сучасні майстерні, познайомили з майстрами виробничого навчання. Діти із задоволенням взяли участь у фахових майстер-класах.

Учасники екскурсії спробували себе у таких професіях, як: токар, маляр, слюсар-ремонтник, оператор верстатів з програмним керуванням, швачка, кравець, штукатур, монтажник гіпсокартонних конструкцій, касир торговельного залу та електрозварювальник ручного зварювання.

Фахівці ХЦПТО ДСЗ розповіли школярам, що слухачі за короткий термін навчання встигають отримати теоретичні знання та практичний досвід роботи, оскільки практику вони проходять на виробництві.