12.04.2019 | 16:45

Директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко взяв участь в урочистому відкритті Ярмарку вакансій Національного фармацевтичного університету.

Мета заходу – налагодити прямий обмін інформацією між студентами, викладачами і роботодавцями про відкриті вакансії та стажування.

«Вже удев’яте Харківська обласна служба зайнятості проводить Ярмарок вакансій у Національному фармацевтичному університеті. Це свідчить про ефективність таких заходів і для студентів, і для роботодавців. Сьогодні служба зайнятості презентує найновіші розробки: конструктор резюме, відеовакансії, а також інноваційну розробку – Інтерактивні карти вакансій базових центрів зайнятості/філій Харківського обласного центру зайнятості. Це дуже зручно, оскільки дозволяє з будь-якого гаджета переглянути вакансії по м. Харкову та Харківській області за конкретним районом і професією», - пояснив Міненко.

Під час урочистого відкриття заходу ректор Національного фармацевтичного університету Алла Котвіцька відзначила керівника обласної служби зайнятості почесною нагородою за сприяння у працевлаштуванні та багаторічну співпрацю. А. Котвіцька підкреслила, що партнерство із Харківською обласною службою зайнятості є високопродуктивним і дозволяє випускникам  навчального закладу успішно працевлаштуватись одразу після закінчення навчання.

Під час заходу фахівці служби зайнятості пропонували студентам престижні вакансії, проводили профдіагностичне тестування на визначення професійних нахилів і здібностей, активно спілкувалася з представниками служби зайнятості та роботодавцями. Відвідувачі заходу також мали змогу ознайомитись із веб-ресурсом Smartjob.

Понад 20 роботодавців пропонували можливості працевлаштування. Серед них – аптечні заклади, дистриб’ютори фармацевтичного ринку України, вітчизняні виробники лікарських та косметичних засобів, іноземні фармацевтичні компанії, фінансові установи та реалізатори медичної техніки.

Ярмарок вакансій відвідало понад 1500 студентів університету та коледжу.

Фото заходу