25.03.2019 | 13:57

У рамках Дня відкритих дверей фахівці Харківської районної філії Харківського обласного центру зайнятості (далі – Харківської районної філії ХОЦЗ) провели перше засідання клубу «Форсайт».

Програма клубу передбачає проведення занять із комп’ютерних технологій, що дозволить підвищити рівень обізнаності безробітних з комп’ютерної грамотності.

«Уміння працювати з комп’ютером підвищить конкурентоспроможність на ринку праці та можливість працевлаштування, розширить направлення пошуку роботи, дозволить спілкуватися з роботодавцем сучасними засобами», – зазначила директор Харківської районної філії ХОЦЗ Ірина Шатіло.

Учасники заходу відвідали тренінги від ТОВ «Центр управління кар'єрою», семінари, екскурсію. Фахівці служби зайнятості інформували присутніх про новітні інноваційні сервіси профорієнтаційного спрямування, консультували з питань складання професійного резюме, запису відеорезюме, проводили професійне тестування на базі онлайн-платформи «Моя професія: консультаційна мережа».

Присутні отримали корисні знання та важливі поради щодо створення персональних кабінетів на веб-порталі державної служби зайнятості. Довідались про правила роботи з електронною поштою та пошуковими системами.

Захід відвідали 40 осіб.