оп
07.11.2018 | 14:39

З метою ознайомлення школярів про світ професій фахівці Люботинської міської філії Харківського обласного центру зайнятості організували для учнівської молоді професіографічну екскурсію на виробниче підприємство «Моторвагонне депо Люботин» Регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця».

Учні ознайомились з діяльністю та структурою підприємства, дізналися про види робіт, які виконуються у Моторвагонному депо. Школярам розповіли про вимоги до таких професій, як: слюсар з ремонту рухомого складу; слюсар–ремонтник; помічник машиніста електропоїзду; помічник машиніста дизель-поїзду; провідник пасажирського вагону; маляр; водій навантажувача. Інформували про можливості працевлаштування, умови та оплату праці, соціальний пакет, перспективи кар’єрного зростання.

Зацікавлення в учнів викликала й екскурсія до музею підприємства, де вони дізналися історію розвитку Моторвагонного депо Люботин.

Наприкінці заходу школярі переглянули навчальний мультфільм щодо правил поведінки на залізниці і відпрацювали алгоритм дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій на залізниці.

Участь в екскурсії взяли 25 учнів загальноосвітніх шкіл міста.