02.05.2019 | 15:43

У зв’язку з розширенням мережі готелів, хостелів, баз відпочинку, таборів виникає відчутна потреба у спеціалістах готельного обслуговування, тому професія «Адміністратор готелю» на сьогодні є затребуваною.

Для набуття нових знань та практичних навичок у межах виробничого навчання слухачі групи за професією «Адміністратор» Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ) відвідали виїзне заняття до готельного комплексу «Мир» у м. Харків.

Працівники готельного комплексу ознайомили відвідувачів із закладом, його структурою, номерним фондом, принципами роботи та з функціональними обов’язками адміністратора.

Особливістю професії є те, що адміністратор може розраховувати на кар'єрне зростання. Ця посада є своєрідним базовим курсом для майбутніх керівників служб прийому в готелях, оскільки за усталеною світовою практикою готелі рідко наймають керівників служб прийому зі сторони, і запрошують для управління людей, які знають систему і механізми роботи фронт-офісу із середини.

Для безробітних громадян, які знаходяться на обліку в базових центрах зайнятості/філіях Харківського обласного центру зайнятості, існує можливість оволодіти професією «Адміністратор» у ХЦПТО ДСЗ. Навчання наступної групи з цієї професії починається з 4 липня 2019 року.