04.03.2019 | 15:28

Директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко відвідав «Ярмарок професійних проб», організований Харківським центром професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ). Захід відбувся у Богодухівському дитячому будинку-інтернаті та був присвячений святкуванню Масляної.

«Сьогодні фахівці ХЦПТО ДСЗ презентують 5 професій сфери послуг: перукар, манікюрник, в’язальник, швея, кухар. Знання та вміння, які ви отримаєте під час сьогоднішніх майстер-класів, сприятимуть вашому особистісному й професійному розвиткові», - підкреслив В. Міненко.

Заступник директора з навчальної роботи ХЦПТО ДСЗ Ірина Полуніна привітала вихованців дитячого будинку-інтернату із початком Масляної і побажала, щоб цікаві майстер-класи принесли максимальну користь для кожного з учасників.

Присутні із захватом долучалися до участі в майстер-класах з плетіння кіс, манікюру, вишивки, в’язання, випікання млинців.

Кінцева мета заходу – навчити вихованців закладу навичкам професій, забезпечення їх замовленнями, у тому числі надомною працею. Про це було домовлено із керівництвом будинку-інтернату. Виконання робіт вже згодні оплачувати конкретні роботодавці.

Директор Богодухівського дитячого будинку – інтернату Григорій Дорошенко наголосив на важливості проведення таких заходів для дітей з інвалідністю і подякував керівникам Харківської обласної служби зайнятості та ХЦПТО ДСЗ за співпрацю.

Наприкінці ярмарку всі із задоволенням поласували смачними млинцями з медом та варенням.