13.09.2018 | 15:44

Фахівці Шевченківської районної філії Харківського обласного центру зайнятості провели профорієнтаційний захід «Майстерня професій» для учнів випускних класів  та безробітної молоді. Учасники заходу мали можливість ближче познайомитись з послугами Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, дізнатись яким він навчає професіям.

За словами фахівців центру зайнятості, найбільша увага приділялась школярам. Вони впевнені, що чим ширші будуть уявлення дітей про професії, навчальні заклади, ринок праці, тим більш свідомо діти будуть підходити до професійного самовизначення.

Молодь активно брала участь в цікавих квестах, під час яких вивчала світ професій. За допомогою наглядного матеріалу – предметів праці, які використовують у своїй роботі люди певних професій - відгадувались назви професій. Змагання були як на швидкість, так і на кмітливість.

Окремо презентувались професії, які дозволяють займатись бізнесом. Прикладами успішної самозайнятості були стартапи учасників пілотного проекту «Рука допомоги», які скористалися можливістю започаткувати власну справу та отримали безпроцентну позику на придбання обладнання та матеріалів. Їх продукція була представлена на заході.