13.02.2019 | 14:45

Фахівці Харківської районної філії Харківського обласного центру зайнятості (далі – Харківської районної філії ХОЦЗ) впроваджують бліц-турне «Служба зайнятості йде до людей». У рамках турне директор Харківської районної філії ХОЦЗ Ірина Шатіло відвідала сел. Високе Харківського району і провела інформаційний захід для безробітних. У зустрічі взяли участь голова Височанської селищної ради Тетяна Нетецька, представники райдержадміністрації та керівники промислових підприємств.

І. Шатіло інформувала про ситуацію на локальному ринку праці, ознайомила з переліком послуг, які надає служба зайнятості роботодавцям та безробітним. Учасники заходу ознайомились із можливістю профнавчання за направленням служби зайнятості, а також проходження стажування безпосередньо на робочому місці. Акцентували на важливості проведення громадських та інших робіт тимчасового характеру для забезпечення тимчасової зайнятості населення.

Голова Височанської селищної ради Т. Нетецька висловила готовність і надалі взаємодіяти зі службою зайнятості задля вирішення завдань працевлаштування безробітних.

Фахівці служби зайнятості надали кваліфіковані, змістовні консультації та відповіли на всі запитання учасників заходу.