06.05.2019 | 14:52

З метою інформування населення про послуги служби зайнятості, які надаються для роботодавців та безробітних, фахівці Валківської районної філії Харківського обласного центру зайнятості провели виїзний захід у с. Шарівка.

Під час спілкування з місцевими жителями фахівці служби зайнятості надали консультації щодо можливості працевлаштування, отримання ваучерів для підтримки конкурентоспроможності осіб на ринку праці, участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру, про можливість проходження професійного навчання.

Учням Шарівського ліцею розповіли про інноваційні розробки служби зайнятості, навчальні заклади м. Харкова та області, презентували онлайн-платформу для профдіагностичного тестування «Моя професія:консультаційна мережа». Також проінформували про можливості навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Акцентували увагу на перевагах робітничих професій, які мають попит на сучасному ринку праці.

Жителі громади задавали уточнюючі питання, а дехто виявив бажання скористатись послугами служби зайнятості.

«Проводити такі виїзні заходи плануємо і надалі, оскільки їх результати говорять про актуальність та необхідність цього напрямку у діяльності служби зайнятості», - відзначила директор Валківської районної філії Харківського обласного центру зайнятості Алла Наріжна.