13.03.2019 | 11:09

Мешканка Валківщини Анастасія Чемерис протягом кількох років працювала продавцем продовольчих товарів, але мріяла створити власну справу. Дізнавшись із соціальної мережі Facebook про проект «Рука допомоги», зрозуміла, що цим шансом необхідно скористатися.

Тому А. Чемерис звернулася до Консалтингового центру Валківської районної філії Харківського обласного центру зайнятості (далі – Валківської районної філії ХОЦЗ) за додатковою інформацією щодо умов проекту.

За допомогою фахівців служби зайнятості майбутня підприємиця склала бізнес-план на тему: «Роздрібна торгівля продовольчими товарами». Одразу після захисту почала впроваджувати цей план у життя. Для відкриття магазину оформила оренду приміщення разом з обладнанням. Магазин розташований у багатоповерхівці, де знаходиться більше десяти офісів, магазини, салон краси та салони з пошиття й ремонту одягу, аптека. Вже у грудні 2018 року, згідно з умовами проекту «Рука допомоги», отримала все необхідне обладнання: нову мікрохвильову піч, холодильник, кавоварку та термопот.

Наразі підприємиця розширює асортимент продуктів, а працівники інших магазинів та офісів із задоволенням смакують гарячими кавою та чаєм, свіжими піцою і пиріжками, які купують у новому магазині.

А. Чемерис активно співпрацює з Валківською районною філією ХОЦЗ, бере участь у семінарах та інших заходах служби зайнятості.