оп
12.04.2019 | 16:10

За ініціативи Чугуївської міськрайонної філії Харківського обласного центру зайнятості (далі – Чугуївської міськрайонної філії ХОЦЗ) на базі Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 створено молодіжний профорієнтаційний клуб «Фортуна» для учнів 8 класу.

Мета клубу - виявлення потенціалу, професійних схильностей, особливостей характеру, професійних намірів та підтримка мрій кожного старшокласника, який стоїть на порозі дорослого життя, що і є складовою щастя та життєвого успіху молодої людини.

Протягом засідань клубу школярі занурювались у дивовижний світ професій, проходили профдіагностичне тестування. Для них було проведено тренінг із запобігання нелегальній міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці.

Учні побували на екскурсії у Чугуївській міськрайонній філії ХОЦЗ, де познайомились з основами роботи фахівців служби зайнятості. Підвищений інтерес у дітей був викликаний до інформаційного сектору, де їм було представлено інформаційно-довідкові матеріали з описом професій, інформація про Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, про навчальні заклади Харківщини та актуальні вакансії регіону.

Також фахівці служби зайнятості організували для восьмикласників професіографічну екскурсія до Чугуївського професійного аграрного ліцею, в якому вони ознайомились з професією кухар-кондитер.

Найближчим часом старшокласників чекають в Комунальному закладі «Художньо-меморіальний музей ім. І.Ю. Рєпіна» для участі у квесті «Хранителі старовини».