08.02.2019 | 16:45

У рамках проведення гендерного тижня фахівці Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості (далі – Богодухівської районної філії  ХОЦЗ) провели семінар для жінок «Як стати успішною жінкою». Мета зустрічі – допомогти жінкам у покращенні власної ситуації у сфері зайнятості та ознайомити їх із додатковими соціальними гарантіями.

На семінар були запрошені вчитель української мови та літератури Богодухівського ліцею № 3 Людмила Фатюкова та майбутній перукар Наталія Каплій, яка проходить навчання за професією «Перукар» у Харківському центрі професійно–технічної освіти державної служби зайнятості.

Начальник відділу активної підтримки безробітних Богодухівської районної філії ХОЦЗ Олена Філіпова розповіла присутнім про послуги служби зайнятості та можливості навчання і перенавчання у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Подискутували про правила та звички успішних людей, а саме: самонавчання, організованість, встановлення цілей, планування розпорядку дня. Наголосили на необхідності знаходити час для саморозвитку і психологічного «перезавантаження».

«Психологічна підтримка необхідна для тих безробітних, які знаходяться у стані депресії зі зниженою активністю поведінки, песимістичним настроєм і поганим самопочуттям. Заходи, розроблені для безробітних жінок, допомагають мислити з оптимізмом, не втрачати надію та вірити у краще майбутнє», - пояснила О.Філіпова.

Учитель української мови та літератури Богодухівського ліцею № 3 розповіла учасницям семінару про основні правила ділового мовлення, особливості вживання певних слів та навчила писати заяви на прийняття на роботу.

Перукар у невимушеній атмосфері навчила жінок, як за допомогою нової зачіски можна відчути себе більш упевненою і привабливою.

Учасниці семінару активно обмінювалися думками щодо того, як набути впевненості у власних силах, підвищити рівень самооцінки та знайти оптимальні моделі поведінки при вирішенні життєвих проблем, пов’язаних з пошуками роботи.