23.01.2019 | 12:19

Фахівці Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості (далі – Богодухівської районної філії ХОЦЗ) провели засідання учнівського клубу «Школа професій».

Начальник відділу активної підтримки безробітних Богодухівської районної філії ХОЦЗ, голова Клубу Олена Філіпова поінформувала учнів про різні спеціальності, їхні ролі і значення для суспільства, умови праці та вимоги. Ознайомила членів клубу із послугами, які надає служба зайнятості для молоді. Окрему увагу приділили розгляду робітничих професій та можливостям навчання у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

«Під час вибору професії учень має визначити сферу своїх стійких інтересів, потім – звернути увагу на особливості певної професії та проаналізувати, чи має він потрібні якості, і як їх слід розвивати, щоб у майбутньому стати успішним фахівцем у своїй галузі», - пояснила О. Філіпова.

Школярі ознайомились з Інтернет-платформою профдіагностичного тестування «Моя кар’єра:консультаційна мережа» та дистанційним помічником з пошуку роботи та працевлаштування «SmartJob».

Засідання пройшло у форматі активної дискусії.