12.06.2020 | 10:23

Харківська служба зайнятості продовжує впроваджувати дистанційні форми роботи. Фахівці проводять інформаційні вебінари, на яких презентують послуги та способи їх отримання в умовах карантину.

У Золочівській районній філії Харківського обласного центру зайнятості безробітних знайомили в режимі онлайн з Освітнім порталом державної служби зайнятості, українським сайтом онлайн-курсів Prometheus та міжнародною платформою Coursera, які є безкоштовними й доступними в мережі у будь-який час.

Фахівці Первомайській районній філії Харківського обласного центру зайнятості провели вебінар «Техніка пошуку роботи. Майстерність позитивного впливу на роботодавця». Безробітні дізнались про правила поведінки на співбесіді та прийоми самопрезентації. 

У Дергачівській районній філії Харківського обласного центру зайнятості учасників вебінару знайомили із електронними сервісами державної служби зайнятості .

Фахівці Харківської районної філії Харківського обласного центру зайнятості надали консультації з питань можливостей навчання у Харківському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості у липні.

В умовах карантину дистанційна форма роботи збільшує обізнаність безробітних про діяльність служби зайнятості та сприяє успішному пошуку роботи