17.05.2021 | 09:43

18-19 травня 2021 року відбудуться заходи з презентації проєкту «Підтримка економічного процвітання жінок та внутрішньо переміщених осіб в Україні», який впроваджують Харківська обласна служба зайнятості,  Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості спільно з Благодійним фондом «Горєніє» та Канадською фундацією кооперативного розвитку за підтримки Уряду Канади.

Проєкт надасть мешканкам Харківщини, у тому числі з вразливих груп населення, можливості для професійного навчання, працевлаштування або започаткування власної справи у легкій промисловості.

18 травня об 11:00 у готелі «Кірофф» (м. Харків, вулиця Молочна, 14 а) пройде круглий стіл «Розширення можливостей жінок для працевлаштування та підприємництва в галузі легкої промисловості».

19 травня об 11:00 у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (м. Дергачі, вулиця Наукова, 1) представлять мету, заплановані результати проєкту та вже здійснені заходи, зокрема облаштовану майстерню та обладнання для проведення підготовки швачок.

У заходах візьмуть участь директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко, директор Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації Петро Лашин, Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко, керівники БФ «Горєніє» Денис Гречко та Олена Гречко, керівник офісу Канадської фундації кооперативного розвитку в Україні Максим Філяк.

Запрошуємо представників медіа долучитись до заходів!