21.05.2019 | 16:40

Одним із нових напрямків профорієнтаційної роботи Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості є робота з батьками випускників шкіл.

З метою розширення знань про професійний світ та оцінки різних видів діяльності «зсередини» була проведена професіографічна екскурсія з елементами професійних проб для батьків та їх дітей – учнів приватного навчального закладу «Школа мудрості».

Учасники заходу почули, побачили та спробували себе у ролі представників професій сфер металообробки, будівництва та послуг. Під керівництвом досвідчених майстрів виробничого навчання вони власноруч клеїли рідкі шпалери, виготовляли конструкції з гіпсокартону, точили на верстатах, шили чохли для мобільних телефонів.

Присутні отримали інформаційні матеріали та відповіді на питання з «перших вуст» – від слухачів, які навчаються за різними професіями, та від фахівців, які передають учням свої знання та досвід. Учасники ознайомилися з кроками професійного самовизначення, та зрозуміли важливість усвідомленого вибору фаху, який б відповідав їх інтересам та здібностям.