10.05.2019 | 17:22

У Кегичівському районі продовжується весняне прибирання та благоустрій територій населених пунктів у рамках щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля».

За період проведення акції 41 особа з числа безробітних долучилась до робіт за сприяння Кегичівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості. Роботи проводились на території 8 сільських рад.

У Кегичівській селищній раді у громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли участь 6 безробітних, які займались побілкою дерев на Алеї Слави, благоустроєм цвинтарів, висадкою хвойних дерев на центральній площі. У Парасковіївській сільській раді до робіт було залучено 5 безробітних, які проводили ремонт пам’ятника, впорядковували клумби біля братської могили, прибирали лісосмугу, парк та кладовища.

Громадські та інші роботи тимчасового характеру є суспільно корисними та важливими, оскільки забезпечують приведення населених пунктів до належного санітарного стану та виступають джерелом додаткового заробітку для безробітних. Крім того, період участі у подібних роботах зараховується до страхового стажу, оскільки із заробітної плати працівника сплачується єдиний соціальний внесок.