16.07.2019 | 12:27

У відділі надання соціальних послуг у Борівському районі Ізюмського міськрайонного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій Товариства з обмеженою відповідальністю «Борова-Агро».

Підприємство «Борова-Агро» - це складський комплекс, який надає послуги з перевалу, приймання та зберігання зернових, бобових, масляних культур.

На заході фахівці служби зайнятості інформували відвідувачів та представника роботодавця про нові форми роботи щодо сприяння зайнятості безробітних з використанням сучасних інновацій. Зокрема: допомога у складанні відеорезюме та організації онлайн-співбесід, ознайомлення з відеопрезентаціями роботодавців та відеовакансіями. Представник роботодавця ознайомив учасників міні-ярмарку з діяльністю підприємства, з умовами праці, з можливістю стажування та проходження практики безпосередньо на робочому місці, відповів на поставленні запитання.

Присутні цікавились особливостями роботи та приймали активну участь в обговоренні питань працевлаштування. Захід відвідали 20 осіб.