15.07.2019 | 16:21

Профорієнтаційні заходи дозволяють в ігровій формі долучити дітей до більш детального знайомства зі світом професій. З цією метою фахівці Нововодолазької районної філії Харківського обласного центру зайнятості провели інтерактивний профорієнтаційний захід «Велика перерва» у дитячому оздоровчому таборі «Золотий колос».

Програма заходу – це велика гра, у ході якої учасники ділилися на команди–«майстерні» і створювали свої проекти. Фахівці служби зайнятості ознайомили дітей з актуальними професіями на ринку праці, надали поради щодо правильного вибору майбутнього фаху та провели цікаві змагання.  Учасники команд розгадували ребуси, складали назви професій та розв’язували задачі на знання різноманітних видів діяльності людини.

Представники навчальних закладів презентували найперспективніші спеціальності та проводили незвичайні досліди. Діти із великим захватом спостерігали за роботою оптичних та лазерних приладів, знайомились з прототипом гравірувального станка, проводили фізичні та хімічні досліди.

Хлопці й дівчата змагались у шахи, вироблені з металу на верстатах випускниками Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Юнаки цікавились майстер-класом «Рідкі шпалери»: технологія нанесення».

Представники Нововодолазького відділення поліції в Харківській області провели заняття з демонстрацією зброї та спецзасобів, які поліція використовує у службі.

На завершення заходу дітей ознайомили з роботою пожежної служби. Для закріплення вражень молоді продемонстрували, як працює пожежний шланг.

Не зважаючи на ігровий формат заходу, діти серйозно сприймали інформацію і активно ставили питання про актуальність професій, заробітну плату, переваги навчання в тому чи іншому закладі.

Усього до заходу долучились понад 360 дітей.

Фото заходу