01.02.2019 | 16:53

У Консалтинговому центрі Валківської районної філії Харківського обласного центру зайнятості (далі – Валківської районної філії ХОЦЗ) відбулось засідання круглого столу. У ньому взяли участь новостворені роботодавці та фізичні особи-підприємці, які тривалий час ведуть діяльність на ринку праці Валківщини, та учасники проекту «Рука допомоги», представники органів державної виконавчої влади та громадських організацій. Відкрила круглий стіл директор Валківської районної філії ХОЦЗ Алла Наріжна.

«Вже третій рік у нас успішно працює Консалтинговий центр як інструмент підтримки розвитку малого та середнього бізнесу», - зазначила А. Наріжна. Вона нагадала історії успіху підприємців-початківців минулих років, до яких долучились і фахівці служби зайнятості.

Результатами участі у проекті «Рука допомоги» поділився Олександр Харченко, який разом з дружиною займається швейним виробництвом з 2001 року. Як суб’єкти господарювання вони працевлаштували двох безробітних з числа малозабезпечених та внутрішньо переміщених осіб. За отриману безвідсоткову фінансову допомогу на поворотній основі підприємці купили швейну машинку, про яку давно мріяли.

Історію започаткування власного бізнесу розповіла фізична особа-підприємець Анастасія Чемерис, яка відкрила власний магазинчик з продажу продуктів.

Ольга Назарько, також учасниця проекту «Рука допомоги», отримала безвідсоткову фінансову допомогу на поворотній основі та відкрила репетиторський центр «О.Z.Center» з вивчення іноземних мов.

Представники державних установ надавали консультації та фахові поради присутнім суб’єктам господарювання.

Зустріч не обійшлася без жвавих дискусій, цікавих ідей, надихаючих історій та спільних планів.

За результатами засідання учасники круглого столу підбили підсумки минулого року та окреслили напрямки роботи Консалтингового центру Валківської районної філії ХОЦЗ на 2019 рік.