13.05.2019 | 15:56

Фахівці Валківської районної філії Харківського обласного центру зайнятості (далі – Валківської районної філії ХОЦЗ) продовжують виїзди в населені пункти району з метою налагодження співпраці з роботодавцями та популяризації послуг служби зайнятості.

Було проведено робочі зустрічі в Баранівській та Новомерчицькій сільських радах.

З  головами сільських рад  фахівці служби зайнятості обговорили питання створення нових робочих місць для забезпечення зайнятості сільського населення, організації громадських та інших робіт тимчасового характеру. Окремо акцентували увагу на можливостях професійного навчання мешканців під місцеві потреби, працевлаштування осіб з інвалідністю, розвитку підприємницької ініціативи, зокрема, у сфері зеленого туризму.

Мешканців с. Баранове та с. Новий Мерчик ознайомили з послугами служби зайнятості, із переліком документів, необхідних для реєстрації у центрі зайнятості, та актуальними вакансіями  в регіоні.

Працівники сільських фельдшерсько-акушерських пунктів дізналися про можливості отримання ваучера на безкоштовне навчання за програмою «Основи комп’ютерної грамотності для працівників медичної сфери».

Усіх бажаючих запрошено відвідати Валківську районну філію ХОЦЗ для отримання кваліфікованих соціальних послуг.