08.11.2018 | 15:42

Фахівці Харківської районної філії Харківського обласного центру зайнятості провели для мешканців селища Манченки профорієнтаційний захід «Вибір професії – путівка в майбутнє». У ньому взяли участь учні навчальних закладів 8 – 11 класів, їхні батьки та педагогічні працівники.

Відвідувачів інформували про соціальні послуги, що надає служба зайнятості, консультували з техніки пошуку роботи і складання професійного резюме. Розповіли про можливості навчання, перенавчання і підвищення кваліфікації у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Учні Манченківської школи взяли участь у конкурсах: «Коли я стану дорослим», «Калейдоскоп професій», «Експедиція у світ професій». Старшокласникам і викладачам презентували веб-базовану платформу профорієнтаційного онлайн-консультування «Моя професія: консультаційна мережа».

До участі в заході долучились представники Східного відділення комплектування Іміджево-видавничого центру Національної гвардії України. Вони продемонстрували фільм «Служба, якою ти будеш пишатися!».

У заході взяли участь більше 300 осіб.