28.03.2019 | 13:48

Людмила Михальцова до війни на сході України разом із родиною мешкала в м. Красний  Луч Луганської області, працювала кравчинею. У 2014 році була змушена переїхати до смт Солоницівка Дергачівського району Харківської області.

До Дергачівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості (далі – Дергачівської районної філії ХОЦЗ) Л. Михальцова звернулася по допомогу в пошуку роботи. Фахівці служби зайнятості розповіли про пілотний проект «Рука допомоги». Безробітна відразу погодилась взяти в ньому участь, оскільки ще з дитинства мріяла про власну справу. Ідея з’явилася відразу, залишалося тільки написати бізнес-план.

Завдяки співпраці з фахівцями Дергачівської районної філії ХОЦЗ безробітна вже за місяць завершила складання бізнес-плану із виготовлення жіночої нижньої білизни. Захистила свій проект у березні 2018 року вже у статусі фізичної особи-підприємця, згодом отримала необхідне обладнання: вишивальну машину, оверлок, парогенератор, швацький стіл.

На сьогодні Л. Михальцова є успішною підприємицею. Активно займається рекламним просуванням своєї продукції через соціальні мережі, розробила власний логотип. Вкладені зусилля дозволили значно розширити коло клієнтів з індивідуального пошиття білизни та знайти замовників на серійне виробництво з різних областей України.

У планах – подальше розширення бізнесу та оформлення на роботу найманих працівників.