04.04.2019 | 17:41

Серед учасників заходу - директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко, керівник програм GIZ Йенс Адам, координатор проекту GIZ «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб в Україні» Наталія Малютіна, директор Харківського учбово-виробничого підприємства № 2 Українського товариства глухих В’ячеслав Приходько.

За словами керівника служби зайнятості Харківщини, плідна співпраця установи з GIZ триває вже не перший рік. За цей час Харківській обласний центр зайнятості успішно переніс на український ґрунт найкращі німецькі практики у царинах професійної освіти, працевлаштування населення. Прикладом може слугувати впровадження принципів дуальної освіти у роботу Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ), коли теоретична підготовка здійснюється у навчальному закладі, а практична – на базі підприємств.

«Наш підхід вирізняється своєю гнучкістю. Ми готові підлаштуватись під потреби роботодавця, підготувати за широким спектром спеціальностей будь-яку людину, яка прагне професійно розвиватись, здобути новий фах або підвищити кваліфікацію! І для реалізації цих задач прагнемо поглиблювати нашу співпрацю з німецькими партнерами», - відзначив В. Міненко.

За результатами круглого столу, учасники домовились вже в найближчий час почати реалізацію проектів з підготовки на базі ХЦПТО ДСЗ фахівців за затребуваною на ринку праці Харківського регіону професією швачки за рахунок коштів міжнародних організацій. У цьому контексті особлива увага буде приділена перспективам навчання та працевлаштування представників вразливих груп населення – внутрішньо переміщених осіб та людей з інвалідністю. Другий напрямок майбутньої співпраці – підготовка соціальних працівників під потреби громадських організацій регіону для роботи у віддалених районах області.

Фото заходу