15.06.2020 | 11:15

До Харківського обласного центру зайнятості продовжують надходити документи для отримання допомоги по частковому безробіттю від малого та середнього бізнесу.

Завдяки внесеним у законодавство змінам таку фінансову підтримку можуть отримати і підприємці, які не мають найманих працівників.

Зі свого боку, фахівці служби зайнятості ведуть активну роботу із залучення таких підприємців – так, у Сахновщинському районі проінформували 167 представників бізнесу, на Кегичівщині зацікавились допомогою 20 фізичних осіб-підприємців, які ведуть діяльність одноосібно. Відділ надання соціальних послуг у Близнюківському районі Лозівського міськрайонного центру зайнятості вже розглянув 32 пакети документи від  підприємців, які ведуть діяльність без найманих працівників. Позитивні рішення про виплату допомоги ухвалені щодо 5 підприємців Золочівщини.

Одночасно триває виплата коштів роботодавцям, які подали документи раніше. На Сахновщині 6 підприємств отримали матеріальну допомогу для 26 найманих працівників на суму близько 70 тисяч гривень. У Кегичівському районі -  10 підприємств для 21 працівника на загальну суму 36 тисяч гривень, Близнюківському – 2 підприємства для 34 найманих осіб на суму 47 тисяч гривень, Золочівському - 4 підприємства для 39 працівників на суму понад 150 тисяч гривень, Балаклійському – 34 підприємства для 144 найманих працівників на суму 765 тисяч гривень.

Загалом з початку дії програми документи подали близько 1 тис. підприємців з усієї Харківської області на майже 10 тис. працівників, виплачено більше 26 мільйонів гривень допомоги.

Фото