26.02.2016 | 13:22

Фахівці Харківського обласного центру зайнятості провели семінар для підприємців, які нещодавно започаткували власну справу. Захід пройшов в Інформаційно-консультаційному центрі державної служби зайнятості за участю представника аудиторської фірми «Аудит-Діло» Валентини Усенко.

В. Усенко особливу увагу приділила реєстрації підприємницької діяльності, внесенню змін до реєстраційних даних, взаємодії з податковою службою та пенсійним фондом, вимогам законодавства до обліку та звітності фізичних осіб-підприємців. Детальне консультування відбулось з питань сплати єдиного податку, єдиного соціального внеску, а також ведення первинної бухгалтерської документації. Окремо увагу підприємців зосередили на змінах у законодавстві, що відбулись останнім часом.

Також лектор детально зупинилась на правових та фінансових аспектах взаємодії підприємця з найманими працівниками.

Фахівці центру зайнятості поінформували присутніх про найближчі навчальні семінари, які організовує служба зайнятості за участю представників різних структур. Також розповіли про широкий спектр послуг, які підприємці можуть отримати від служби зайнятості, а саме: здійснення підбору робітників, їх професійне навчання та підвищення кваліфікації. Окремо зупинились на компенсації роботодавцям фактичних витрат на сплату єдиного соціального внеску за працевлаштування безробітних на нові робочі місця та надання робочих місць вимушеним переселенцям.

Неабияку зацікавленість підприємців викликала інформація про можливість та умови отримання грантів від благодійних фондів на створення робочих місць для переселенців.

Інтерактивний захід пройшов в атмосфері невимушеності: присутні ставили запитання щодо вирішення нагальних питань та отримали конкретні фахові відповіді та практичні поради.

При повному або частковому використанні інформації

посилання на веб-сторінку служби зайнятості обов’язкове!


Якщо в представленій інформації є помилки або неточності, просимо надіслати повідомлення на електронну адресу: рr@cz.kh.ua