оп
16.11.2018 | 18:22

Директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко та народний депутат України Віктор Галасюк відвідали харківський «Турбоатом». Під час візиту вони поспілкувались з керівництвом та колективом підприємства. Відвідали цехи з унікальним обладнанням, побачили процес виготовлення обладнання для енергомашинобудівних комплексів. Познайомились із особливостями виробництва.

«Ми надаємо підтримку підприємству у забезпеченні та підготовці кадрами. Зокрема, протягом 2018 року ми укомплектували «Турбоатом» майже 100 вакансіями», - відзначив В. Міненко.

На Турбоатомі можна проходити і стажування. Підготовка спеціалістів робітничих професій проходить на сучасному обладнанні. Це дозволяє робітникам працювати на підприємствах, які створюють продукцію міжнародного рівня. Відповідно, такі кваліфіковані спеціалісти отримують високі зарплати.

За словами В. Галасюка, тільки через розвиток власної промисловості можна підняти економіку України, подолати безробіття та міграцію. Треба підтримувати вітчизняних виробників додатковими замовленнями.

Фото заходу