оп
26.01.2016 | 11:13

З метою інформування населення щодо гендерної проблематики у сфері зайнятості та стимулювання громадян до активного пошуку роботи у Близнюківському районному центрі зайнятості з 18 по 22 січня 2016 року пройшов гендерний тиждень. В рамках якого було проведено 15 заходів щодо гендерної рівності, в яких взяли участь 223 особи.

На семінарах та тренінгах фахівці центру зайнятості інформували безробітних громадян про основні поняття, що стосуються гендеру, про соціальні аспекти відносин між представниками чоловічої і жіночої статі у всіх сферах життєдіяльності суспільства. Здійснювалось анкетування, відпрацьовувались етапи співбесіди з роботодавцем. В інформаційному секторі презентувалась тематична експозиція щодо реалізації гендерної політики.

За результатами проведення гендерного тижня працевлаштувались 8 осіб, 12 осіб направлені на професійне навчання, 1 особа приступила до розробки бізнес-плану, 8 осіб залучені до участі в оплачуваних громадських роботах.

 

 

 

При повному або частковому використанні інформації

посилання на веб-сторінку служби зайнятості обов’язкове!


Якщо в представленій інформації є помилки або неточності, просимо надіслати повідомлення на електронну адресу: рr@cz.kh.ua