25.02.2016 | 13:00

Заступник директора Харківського обласного центру зайнятості Анатолій Толстих взяв участь у семінарі, присвяченому двомісячнику з укладання колективних договорів, який проходить в області протягом лютого-березня.

Захід організований Об’єднанням профспілок Харківської області та Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації, у ньому взяли участь представники підприємств та установ Харківщини. З ними провели роз’яснювальну роботу щодо необхідності укладання колективних договорів.

У ході семінару було підбито підсумки інформаційно-роз’яснювальної роботи з роботодавцями у 2015 році.

За інформацією заступника директора Департаменту соціального захисту ОДА Тетяни Печури, торік було проведено більш 200 круглих столів, 900 семінарів та нарад, забезпечено конструктивну співпрацю з бізнес-структурами та профспілками області.

Користуючись нагодою присутності на заході соціальних партнерів А. Толстих презентував Стратегію модернізації та розвитку Державної служби зайнятості на 2016-2020 роки, якою визначаються шляхи модернізації та розвитку Служби в тому числі з використанням новітніх інформаційних, комунікаційних та організаційних технологій, сучасних стандартів якості обслуговування шукачів роботи та роботодавців, ефективних управлінських рішень. Розповів про основні завдання стратегії та механізми її реалізації.

При повному або частковому використанні інформації

посилання на веб-сторінку служби зайнятості обов’язкове!


Якщо в представленій інформації є помилки або неточності, просимо надіслати повідомлення на електронну адресу: рr@cz.kh.ua