25.02.2016 | 11:02

У Барвінківському районному центрі зайнятості за участю представника Барвінківського районного військового комісаріату відбувся профорієнтаційний захід «Презентація роботодавця» для безробітних.

Представник райвійськкомату Андрій Огієнко поінформував присутніх про можливість військової служби за контрактом, про умови контракту, про грошове забезпечення військовослужбовців, пенсійний вік, про соціальний захист та пільги військовослужбовцям та членам їх сімей, про коло актуальних вакансій, наголосив про розмір заробітної плати, який з 1 січня 2016 року значно перевищує середньомісячний розмір оплати праці по області.

Фахівці центру зайнятості, в свою чергу, розповіли учасникам заходу про умови отримання додаткової професійної освіти на безоплатній основі за допомогою державної служби зайнятості.

Усі охочі отримали індивідуальні консультації та відповіді на безліч запитань, а також інформаційні листівки про військову службу за контрактом.

При повному або частковому використанні інформації

посилання на веб-сторінку служби зайнятості обов’язкове!


Якщо в представленій інформації є помилки або неточності, просимо надіслати повідомлення на електронну адресу: рr@cz.kh.ua