оп
26.01.2016 | 16:18

Фахівці Балаклійського районного центру зайнятості провели масовий інформаційно-просвітницький профорієнтаційний захід «Молодий професіонал» для учнівської молоді Петрівського професійного аграрного ліцею, в якому взяли участь 94 особи.

Мета заходу – познайомити учнів зі станом ринку праці в країні, надати інформацію про техніку пошуку роботи, основні методи самопрезентації, співбесіду з роботодавцем та про перспективи кар’єрного росту.

Молодь мала змогу поспілкуватись з представниками вищих та базових вищих навчальних закладів м. Харкова та Харківської області. Відбулася зустріч з провідними роботодавцями району ТОВ «АПК «Донець», СТОВ «Протопопівське», на базі яких можливе проходження стажування та виробничої практики учнів ліцею.

Слухачів було поінформовано про послуги служби зайнятості, про стан ринку праці регіону, про професії, які користуються попитом на ринку праці, про можливість навчання чи перенавчання в Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Наприкінці заходу відвідувачі отримали роздатковий матеріал (буклети), а фахівці центру зайнятості побажали всім після закінчення навчання знайти роботу за фахом, і щоб ця робота приносила не тільки доходи, а й задоволення.

 

При повному або частковому використанні інформації

посилання на веб-сторінку служби зайнятості обов’язкове!


Якщо в представленій інформації є помилки або неточності, просимо надіслати повідомлення на електронну адресу: рr@cz.kh.ua